24 лютого 2022: Практикум «Електронний документообіг»

24 лютого 2022: Практикум «Електронний документообіг»

24 лютого 2022 року Запорізька  торгово-промислова  палата  запрошує на практикум: «Електронний документообіг та електронні трудові договори у 2022 р. Національний стандарт діловодства – ДСТУ 4163:2020: вчимося правильно застосовувати. Військовий облік жінок в Україні»

Огляд змін нормативно-правових та законодавчих актів України, що вступили в дію з 2022 року проведе експертка Світлана Заболотна, бізнес-тренерка, консультантка, авторка серії методичних посібників «На допомогу працівникові відділу кадрів» (м. Дніпро)

В програмі:

1. Електронний документообіг: трудові договори із найманими працівниками в електронному вигляді: бути чи не бути? Особисті справи та особисті картки: чи треба їх тепер вести, якщо обов’язковість ведення трудових книжок скасовано? Електронні трудові договори та їхня перспектива в Україні. Чи буде найманий працівник та роботодавець захищені під час електронних трудових договорів? Взаємодія кадрових служб та бухгалтерії після введення законодавчого електронного документообігу: що і в якій послідовності необхідно робити? Чи треба якимось чином на аркушах паперу фіксувати необхідні відомості, пов’язані з трудовими відносинами? Що очікує кадрові служби у перехідний п’ятирічний період, після скасування обов’язку ведення трудових книжок? Як і де зберігати трудові книжки у 2022 році, чи треба в них тепер вносити зміни щодо трудової діяльності працівників?

2. Національний стандарт України ДСТУ 4163:2020 – уніфікована система організаційно-розпорядчої документації.

Нові вимоги щодо оформлення документації з урахуванням чинного стандарту. Чи є обов’язковим застосування ДСТУ 4163:2020? Склад реквізитів документів: вимоги до змісту та місця розміщення реквізитів у документах; вимоги до бланків та оформлення документів; вимоги щодо виготовлення документів. Що робити юридичним особам, які у своїй діяльності використовують Типові бланки, чи треба їх змінювати з урахуванням вимог національного стандарту? Чи застосовуватимуться до юридичних осіб штрафні санкції, якщо ведуть діловодство без урахування вимог національного стандарту?

3. Військовий облік жінок в Україні.

Спеціальності та професії в Україні, які зобов’язують жінок віком від 18 до 60 років стати у 2022р. на військовий облік. Хто вважається військовозобов’язаним? Порядок організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних. Мета військового обліку: забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил та інших військових формувань, відповідно до законів, особливим складом у мирний час та особливий період. Медогляд осіб, які мають стати на військовий облік: де і як буде проводиться? Як правильно діяти підприємствам, які є з військовозобов’язаними у трудових відносинах? Якщо до кінця 2022р. не стати на військовий облік військовозобов’язаним, то хто сплачуватиме штрафи та яка сума штрафів передбачена?

4. Відповіді на запитання слухачів.

Вартість участі – 980 грн. (в т.ч. ПДВ)

Реєстрація учасників за тел. (050) 668-62-24, (098) 872-29-62, personal2@cci.zp.ua

Місце проведення: ЗТПП, б. Центральний, 4, к.223, з 10.00 до 15.00. Практикум буде проводитися з дотриманням санітарних вимог, які встановлені на час дії карантину.