Як витрачати фінанси на просування у соцмережах, e-mail-розсилки, рекламу у додатках, месенджерах і отримувати результат? Про це йшла мова під час вебінару для експортерів, організованого Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ЄС і ПРООН.
Спікерка заходу Євгенія Литвинова, президентка/СЕО, аналітикиня Клубу експортерів України акцентувала увага на підготовчому етапі.
Адже перед тим, як почати вкладати ресурси у Digital Marketing, зокрема, необхідно зрозуміти, в якій країні краще налагоджувати продажі саме для вашої продукції.
Загалом успіх діджитал-маркетингу полягає також і в синергії використання трьох основних каналів:
- платні ресурси: всі прояви в діджиталі, за які компанії треба платити;
- власні ресурси: сайти, сторінки у соцмережах;
- «зароблені» ресурси: так зване сарафанне радіо, безкоштовні чи придбані комунікаційні канали.
Захід організований у рамках спільного проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:
Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL
Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua
Загалом у листопаді і грудні заплановано проведення 28-ми безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, а також майстермайнд-сесій для спільного вирішення бізнес-завдань учасників. Головні теми курсу – податки, трудові правовідносини, антикризовий маркетинг, експорт, бренд і франшиза, форс-мажор, митні процедури, державні закупівлі в Україні і ЄС, digital-маркетинг, SMM, участь бізнесу в програмах відновлення України.
Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.
Для довідки
«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.