Вебінар «Пошук партнерів. Робота на маркетплейсах». Відеозапис

Вебінар «Пошук партнерів. Робота на маркетплейсах». Відеозапис

Торгово-промислові палати традиційно надають комплекс послуг зі сприяння в просуванні продукції підприємств на закордонні ринки. Один із ефективних інструментів для цього – представлення компанії на маркетплейсах для встановлення ділових контактів, демонстрації продукції, технологій.

Наші експерти допомагають запорізьким компаніям скористатися цим ефективним інструментом активізації зовнішньоекономічної діяльності.

25 травня Запорізька і Волинська ТПП за підтримки ЄС та ПРООН організували вебінар на тему: «Пошук партнерів. Робота на маркетплейсах».

Спікерка заходу:

Ксенія Нагорна, начальниця управління міжнародних відносин Запорізької ТПП, сертифікована консультантка з менеджменту СМС, національна експертка багатьох міжнародних проєктів, експертка зовнішньоекономічної діяльності з більш ніж 15-річним досвідом.

Реєстрація та робота на B2B-майданчиках може бути стратегічним кроком для компаній, спрямованим на розширення клієнтської бази, збільшення продажів та оптимізацію бізнес-процесів, – наголошує експертка.

Серед основні кроків для цього:

  • Дослідіть та визначте відповідні B2B-майданчики, щоб знайти ті, які відповідають вашій галузі, цільовій аудиторії та бізнес-цілям.
  • Враховуйте такі фактори, як репутація майданчика, база користувачів, обсяг транзакцій та комісійні збори.
  • Зрозумійте вимоги маркетплейсу: ретельно вивчіть процес реєстрації та адаптації.
  • Зрозумійте вимоги для реєстрації, такі як юридична документація, критерії продукту/послуги, сертифікація та стандарти якості. Це допоможе вам підготувати необхідну інформацію та матеріали.
  • Переконайтеся, що ваші пропозиції добре описані, з чіткими специфікаціями, цінами, зображеннями та будь-якими іншими важливими деталями.

Під час вебінару спікерка зробила огляд головних маркетплейсів України для МСП, галузевих маркетплейсів Європи, зупинилась на особливостях реєстрації на В2В-платформах.

Enterprise Europe Network (EEN)  – найбільша європейська мережа підприємств, до якої входять 70 країн світу, більш ніж 2 500 000 організацій, понад 10 000 профілів компаній.

Ресурс налічує понад 600 бізнес-асоціацій, близько 20000 бізнес-пропозицій та технологічних розробок.

Присутність компанії на цій платформі відкриває широкі можливості для налагодження нових ділових контактів.

Також є інші популярні галузеві онлайн-платформи, В2В-майданчики.

EU-Ukraine Solidarity Lanes Business Matchmaking Platform – платформа, створена Європейською Комісією з метою швидкого об’єднання зусиль суб’єктів підприємницької діяльності ЄС та України задля знаходження прагматичних рішень щодо експорту сільськогосподарської продукції з України.

Supply Chain Resilience – платформа для оптимізації ланцюгів постачання між Україною та ЄС, яка допомагає  компаніям з Євросоюзу та України вести спільний бізнес.

BRAVERY – український маркетплейс. «Світ дав нам три дні. Але ми все ще стоїмо. Більше того, ми ще створюємо. Ми майструємо. Ми доставляємо. Тому все, що зроблено в Україні, зроблено зі сміливістю», – зазначається на платформі. І тепер кожен може підтримати українську сміливість, просто купивши ці речі.

Каталог українських експортерів (е-каталог) – це безкоштовний онлайн-сервіс, створений для налагодження прямих бізнес-контактів між іноземними компаніями та українськими виробниками товарів і послуг.

Міжнародна платформа NAZOVNI від МЗС України – спеціальна система NAZOVNI створена Міністерством закордонних справ України для допомоги українським компаніям у знаходженні нових можливостей експорту товарів і послуг за кордон.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

Продовження серії вебінарів проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» – вже завтра, 26 травня.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.