Інтелектуальна власність – надійний спосіб захистити свій бізнес на внутрішньому і зовнішньому ринках.
Про торгові марки, промислові зразки та інші об’єкти інтелектуальної власності йшла мова під час вебінару Запорізької і Волинської ТПП.
Спікерка заходу – Анастасія Кожура, керівниця патентно-юридичної компанії ІМЕККО називає такі основні переваги реєстрації прав інтелектуальної власності бізнесу:
- ексклюзивність на ринку;
- попередження імітації;
- зменшення ризиків порушення прав третіх осіб;
- доступ до ринку через ліцензування, розвиток франшизи, спільних підприємств, монополія покращених рішень;
- перевага під час переговорів із дистриб’юторами, імпортерами, партнерами;
- захист на міжнародних виставках;
- підвищення вартості товару / послуги з підвищенням впізнаваності бренду;
- привабливість для інвесторів.
Бажаєте дізнатись більше? Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:
Продовження серії вебінарів – у вівторок, 19 вересня. Тема: «Ринок зернових. Ризики та тренди поточного періоду».
Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/9ufi7
Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.
***
Протягом двох місяців заплановано 20 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.
Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.
Для довідки
Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.