Торгово-промислова палата України, Донецька та Запорізька ТПП продовжують реалізацію проєкту Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», що реалізується у співпраці з Міністерством економіки України та за підтримки Швейцарії.
Разом допомагаємо нашим учасникам посилити підприємницькі навички, щоб згодом вони змогли відкрити власну справу або розвинути свій бізнес.
Зустріч 5 листопада присвячено темі залучення ресурсів*
Початок о 13:00.
Місце проведення: онлайн-платформа «ZOOM».
Поговоримо про гранти — безповоротну фінансову чи ресурсну допомогу на реалізацію виробничих та інших завдань. Сьогодні українські підприємці можуть скористатися грантовою підтримкою від держави або міжнародних організацій. Звісно, для цього доведеться приділити час і докласти зусиль, зокрема, правильно оформити заявку. Але така праця варта результату, адже грант може стати ключовим кроком до успіху.
Що таке грант, хто і для чого надає гранти, які бувають різновиди грантових пропозицій і де їх шукати, як підготувати заявку, щоб підвищити шанси проєкту на фінансування – ці та інші важливі питання розглянемо під час зустрічі.
Модераторка зустрічі: Марина Дубініна, бізнес-тренерка, консультантка з грантового менеджменту та фандрейзингу, PhD.
*Нагадаємо, Рамка підприємницьких компетенцій (EntreComp+) — це стандартизований набір компетенцій для підприємців, який розроблений Європейською комісією. Його мета — вдосконалення підприємницьких навичок та розвиток ініціативи.
Під час онлайн-зустрічей ми детально аналізуємо компетенції, надаємо поради на основі реальних кейсів щодо покращення, розвитку цих навичок.
Долучайтесь і опановуйте нові знання разом з нами!
Участь у заходах Проєкту є безкоштовною.
Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://entrecomp.pulse.is/
Є питання?! Пишіть на пошту dcci.for.zoom@gmail.com
Довідково
Цю публікацію було створено в межах швейцарсько-українського Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.
Відповідальність за зміст цієї публікації несе виключно автор. Точка зору автора не обов’язково відображає точку зору донора.