Дорожня мапа виходу на ринки хімічної промисловості

Дорожня мапа виходу на ринки хімічної промисловості

В рамках проєкту  PRO_Business експерти Запорізької торгово-промислової палати підготували для запорізьких товаровиробників дорожні мапи виходу на нові ринки. Це п’ять збірок з рекомендаціями, узагальненою інформацією, кожна з яких присвячена конкретній галузі – машинобудуванню, металургіі, агросектору, хімічній промисловості, харчовій та переробній промисловості.

Зокрема, кожна мапа містить галузевий аналіз, рекомендації щодо аналізу експортної спроможності та складання експортного бізнес-плану, маркетингової стратегії і дослідження ринків, пошуку партнерів і перевірки надійності партнерів.

Проєкт PRO_Business реалізується за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Повна назва: «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану».

Дорожня мапа виходу на ринки хімічної промисловості

До речі, нещодавно відкрито новий веб-сайт інформаційної платформи PRO_Business. Спеціалізований онлайн-сервіс для запорізьких компаній вже доступний за адресою: catalog.cci.zp.ua

Для розміщення інформації у каталозі потрібно заповнити форму (українською та англійською мовами), а також надати фотографії логотипу підприємства та продукції. Послуга є безкоштовною.

Форма для заповнення профілю підприємства доступна за посиланням: http://surl.li/ckfys

Довідково

Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.