Як довести відповідність нехарчової продукції вимогам ЄС? Майстер-клас на цю тему проведено 29 травня в рамках спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів».
Покроковий алгоритм, фахові поради для підприємств-учасників надав Віталій Киричук, віцепрезидент Волинської ТПП, сертифікований консультант з експорту до ЄC та Канади, тренер-консультант з питань технічного регулювання.
Зокрема, під час заходу надано таку інформацію:
- Навіщо українському експортеру доводити відповідність своєї продукції вимогам безпечності.
- Що виробнику необхідно зробити, щоб довести відповідність: етапи процесу оцінки відповідності.
- Як підібрати законодавчі акти та визначати вимоги у безпечності маркування, які застосовуються до продукції.
- Як провести оцінку ризиків продукції: з чого складається методологія.
- Яким чином довести відповідність продукції та виробництва вимогам безпечності.
- Які документи підтверджують відповідність нехарчової продукції і як їх підготувати.
Запрошуємо переглянути відеозапис майстер-класу за посиланням:
Презентація «Як довести відповідність нехарчової продукції вимогам ЄС»:
У середу, 31 травня 2023 року Волинська і Запорізька торгово-промислові палати запрошують представників бізнесу, влади, комунальних установ, профільних асоціацій до участі у круглому столі на тему: «Знайомство з бізнес-спільнотою області та проєктами регіонального розвитку». Мета заходу: надати практичну інформацію щодо актуальних програм, можливостей для бізнес-спільнот двох областей.
Початок об 11:00
Місце проведення: конференц-зала Волинської ТПП, Київський майдан, 7.
Також буде організована онлайн-трансляція на платформі ZOOM.
Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd
Додаткова інформація за тел. 0506665008 або електронною поштою zez@vcci.com.ua
***
Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Основні теми курсу – форс-мажорні обставини, інтернаціоналізація МСП, кластерні інструменти, фандрейзинг, питання фінансової стійкості й економічної активності бізнесу, мінімізація ризиків під час експорту/імпорту, експортний маркетинг, пошук партнерів, робота на маркетплейсах, відповідність продукції стандартам ЄС.
Протягом квітня – травня відбулось 25 вебінарів, присвячених питанням ведення бізнесу в умовах війни.
Для довідки
Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.