Представники Запорізької ТПП взяли участь у зустрічі з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим

Представники Запорізької ТПП взяли участь у зустрічі з Головою Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим

Під час зустрічі з Головою Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим обговорили найактуальніші проблеми сьогодення бізнесу: перезавантаження Державної податкової служби та Служби фінмоніторингу, якісні КРІ для ДПС та ДМС, зменшення кількості блокувань податкових накладних, імплементація європейських директив тощо.

До онлайн-зустрічі долучились понад 150 підприємців, близько 50 представників профільних асоціацій. В дискусіях взяли участь: перший віце-президент Торгово-промислової палати Михайло Непран; віце-президент, генеральний директор АППУ Людмила Герасименко, директор АПІТУ Юрій Пероганич; президент УФІБ Анатолій Долинний, виконавча директорка Харківського IT-кластера Ольга Шаповал та інші.

Голова податкового комітету приділив особливу увагу питанню впровадженню КРІ для Податкової та Митної служб, ІТ-рішень для обробки даних SAF-T UA для великих платників податків та запуску використання системи «Е-аудит».

Він зауважив, що вже в лютому місяці 2025 року очікується перша демоверсія системи електронного аудиту «Е-аудит».

Також Данило Гетманцев звернув увагу на те, що європейська практика — це запровадження електронного аудиту для всіх категорій бізнесів: як великого, так і малого.

Всі учасники заходу змогли висловити свої думки, проблеми, пропозиції та донести їх до Голови податкового Комітету Данила Гетманцева і отримати вичерпні відповіді.

За підсумками дискусії учасники дійшли спільної думки по всіх обговорених питаннях та домовились спільно працювати для реалізації обговорених реформ.