Бренд Myo UA — сімейний бізнес верхнього одягу у місті Татарбунари, що на Одещині. Понад 14 років вони виробляють куртки та жилети на різних утеплювачах, у середньому до 1000 одиниць продукції щомісяця. А нещодавно, завдяки участі у проєкті «Доступ до фінансування та посилення стійкості ММСП в Україні» отримали консультаційну підтримку щодо розширення ринку збуту своєї продукції. У числі консультантів проєкту – експерти Запорізької ТПП.
«Починали бізнес мої батьки з пошиття спецодягу. Коли ще були студентами, ми з чоловіком допомагали їм у реалізації товару, а згодом стали разом розвивати бізнес», — розповідає власниця і директорка MYO Юлія Мягченко. З початку повномасштабного вторгнення пані Юлія з родиною працюють в Україні, допомагаючи армії: безкоштовно шиють плитоноски, балаклави, спальники.“Війна принесла нам дві проблеми — логістичні, оскільки ракета зруйнувала Білгород-Дністровський міст, та відтік кадрів. Але ми намагаємось навчати нових працівників, співпрацювати із Центром зайнятості, розвивати канали збуту”.Дізнавшись про можливість участі у Проєкті «Доступ до фінансування та посилення стійкості ММСП в Україні», Юлія подала заявку та після проходження відбору почала працювати з консультантами CMC-Ukraine. Основний запит компанії — розширити ринок збуту та підготуватись до виходу на зовнішній ринок.Проаналізувавши готовність бізнесу до експорту, менеджмент консультанти рекомендували зосередитись на розширенні обсягів продажу на внутрішньому ринку, де бренд має гарний потенціал для розвитку, допомогли скоригувати стратегію просування на українському ринку.“Партнерство із СМС-Ukraine допомогло успішно скоригувати наші плани — ми створили сайт https://myo.in.ua/ , вирішили відкрити власний магазин та зареєструвати торгову марку, маємо план розширення продажів онлайн” — ділиться результатами Юлія Мягченко.
Детальніше про проєкт: https://mmsp.bdf.gov.ua/new/
Фото зі сторінки Instagram бренду: https://www.instagram.com/myo_ua/
Проєкт впроваджується в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA за фінансування уряду Німеччини. Стратегічний виконавець проєкту — німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Виконавчі партнери — Deutsche Sparkassenstiftung für international Kooperation (DSIK) у співпраці з Фондом розвитку підприємництва (ФРП). Локальні партнери — Ощадбанк, Банк Львів, KredoBank, UGB Ukrgasbank, Кредитна спілка ЦКС “Анісія”, CMC-Ukraine.Зміст даної публікації є виключно відповідальністю Фонду розвитку підприємництва і не обов’язково відображає позицію уряду Німеччини та GiZ.#ReACT4UA#GIZ#SMESupport#DSIK#BDF