Тренінг «Стале та стійке підприємництво: вектор швидких, якісних і зважених рішень»: 16 – 17 жовтня 2024 року

Тренінг «Стале та стійке підприємництво: вектор швидких, якісних і зважених рішень»: 16 – 17 жовтня 2024 року

Бізнес потребує швидких і зважених рішень. Допоможемо вам знайти для цього точки опори та підтримки.

16 – 17 жовтня запрошуємо на дводенний онлайн – тренінг Проєкту «EntreComp+ – підприємницькі компетенції, які дозволяють бізнесу розширити рамки». Тема експертної зустрічі: «Стале та стійке підприємництво: вектор швидких, якісних та зважених рішень (за програмою SURE)».

Працюємо з 10:00 до 13:00.

Тренінг організовано Торгово-промисловою палатою України, Донецькою та Запорізькою ТПП в межах проєкту Програми розвитку ООН в Україні «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», що реалізується у співпраці з Міністерством економіки України та за підтримки Швейцарії.

Наша тренерка:

Людмила Степаненко, директорка департаменту експертизи та сертифікації  походження товарів Донецької ТПП, сертифікована експертка з навчальної програми SURE (стале та стійке підприємництво) від International Training Centre of the ILO, Italy.

Захід буде цікавим для власників малого та середнього бізнесу, топ-менеджерів, засновників стартапів, підприємців-початківців і майбутніх підприємців.

Програма SURE визначає стійкість бізнесу як «здатність бізнесу передбачати кризу та реагувати на неї, не лише виживати та відновлюватися, але й розвиватися». 

Тренінг зосереджений на розвитку вмінь ухвалювати швидкі та якісні рішення з урахуванням екологічних, соціальних та економічних факторів. Учасники навчаться впроваджувати принципи сталого розвитку у підприємницьку діяльність, що забезпечить довгострокову стійкість бізнесу. Також – ознайомляться з інструментами для збалансованого управління ресурсами, ризиками та можливостями, що допоможе адаптуватися до динамічних змін і залишатися конкурентоспроможними. 

У програмі:

16 жовтня

  • Стійкість бізнесу: ключові характеристики.
  • Чотири стратегії адаптації. Інструменти бізнес-діагностики.
  • Визначення пріоритетного продукту та бізнес-функцій. Ланцюг вартості. Оцінка максимально допустимого періоду впливу збою.

17 жовтня

  • Виявлення небезпек та їх категорії.
  • Аналіз ризиків. Стратегії управління ризиками. Формування реєстру ризиків.
  • Лідерство під час кризи. Залучення персоналу для створення стійкості бізнесу. 

Долучайтесь і посилюйте ваші професійні компетенції разом за нами!

Участь у тренінгу є безкоштовною.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://entrecomp.pulse.is/

Є питання?! Пишіть на пошту dcci.for.zoom@gmail.com

Довідково

Цю публікацію було створено в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських  бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Відповідальність за зміст цієї публікації несе виключно автор. Точка зору автора не обов’язково відображає точку зору донора.