Вебінар «Фандрейзинг для бізнесу. Особливості написання грантової заявки». Відеозапис

Вебінар «Фандрейзинг для бізнесу. Особливості написання грантової заявки». Відеозапис

27 квітня Ольга Маліхатко, тренерка з проектного менеджменту, фандрейзингу, лідерства, вирішення творчих ідей стала спікеркою практичного вебінару, покликаного допомогти представникам бізнесу задіяти грантові кошти для реалізації власних проєктів.

Захід організовано Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами в межах проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів».

Грант – це безповоротна фінансова або технічна допомога, кошти з цільовим призначенням, які не треба віддавати, за умови виконання умов проєкту.

На які питання повинен відповісти підприємець, перш ніж вирішити подати заявку на грант?

Ольга Маліхатко називає 8 основних питань:

  1. Які цілі я прагну досягти, подаючи заявку на грант?
  2. Які вимоги стосуються отримання гранту, що необхідно виконати?
  3. Яким чином отримання гранту вплине на мій бізнес і які переваги надасть?
  4. Які можуть бути ризики і недоліки у разі отримання гранту?
  5. Які документи та інформацію необхідно підготувати для подання заявки?
  6. Чи зможу я забезпечити виконання всіх вимог?
  7. Які терміни подачі заявок та розгляду їх на отримання гранту?
  8. Які є можливості отримати додаткову консультацію або допомогу у процесі подання заявки?

Про платформи для пошуку грантів, фонди і програми, проєкти, заповнення заявки і найпоширеніші факапи йшла мова під час вебінару.

Ви не встигли взяти участь онлайн? Відеозапис доступний за посиланням:

У травні серія вебінарів для бізнесу продовжується. Долучайтесь!

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Перша частина консультаційної програми, присвячена актуальним питанням ведення бізнесу, завершилася 27 квітня: протягом місяця відбулось 10 вебінарів, присвячених питанням ведення бізнесу в умовах війни.

У травні тривають вебінари для експортоорієнтованих компаній.

Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки підприємств в умовах воєнного стану.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.