Вебінар «Міжнародні виставки: кроки до глобального визнання і розвитку бізнесу». Відеозапис

Вебінар «Міжнародні виставки: кроки до глобального визнання і розвитку бізнесу». Відеозапис

Детальна покрокова інструкція для компаніяй, які планують брати участь у міжнародних виставках, практичні поради і рекомендації. 21 грудня відбувся вебінар «Міжнародні виставки: кроки до глобального визнання і розвитку бізнесу».

Захід є частиною спільного проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Спікерка:

Юлія Олімпіюк,  головна експертка із зовнішньоекономічних питань відділу сприяння підприємництва та ЗЕД Волинської ТПП, уповноважена особа з видачі карнетів АТА з 2010 року, сертифікована консультантка з експорту.

«Міжнародні виставки створюють можливості для підприємств з усього світу взаємодіяти, обмінюватися ідеями, технологіями та кращими практиками», – зазначає експертка.

Протягом зустрічі говорили про підготовку і роботу на виставці, специфіку ведення перемовин, міжкультурної комунікації.

Все для того, щоб допомогти підприємцям отримати максимальний результат під час різних форм участі у виставці: у рамках національного, індивідуального стендів, візиту у якості відвідувача або онлайн.

Які основні цілі участі у виставці?

Встановлення нових і підтримка старих ділових контактів

Знайомство з новими продуктами

Порівняння цін та умов

Пошук ідей для власних продуктів та дизайну

Знайомство з ринком, тенденціями

Розміщення замовлення, укладання контракту

Глобалізація свого бізнесу

Відвідування конференцій, навчання

Налагодження контактів з надійними компаніями

Не встигли взяти участь онлайн? Відеозапис вебінару доступний за посиланням:

***

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.