27 лютого 2024 року Запорізька і Сумська торгово-промислові палати запрошують на вебінар «Співпраця науки та бізнесу – виклики та перспективи-2024 від Українського кластерного альянсу». Захід організовано в рамках проєкту «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни», який реалізується за сприяння ПРООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.
Вебінар відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Початок об 11:00. Тривалість 1 година.
Детальніше про спікера:
Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України, СЕО Українського кластерного альянсу, координатор руху «Індустрія 4.0 в Україні». Експерт з питань стратегічного планування, розвитку бізнесу та інновацій в промислових хай-тек сегментах. З 2011 працює як бізнес-консультант в сфері стратегічного маркетингу та менеджменту на В2В-ринках, керує консалтинговим агентством B2B Ray.
«Співпраця науки та бізнесу в Україні завжди була непростою через низку системних причин. В останні 5 років, ця сфера зазнає все більшого впливу з боку держави, але так само бізнес намагається знайти свої шляхи до кращої співпраці. Досвід 2022 – 2023 років щодо співпраці науки та бізнесу в рамках Українського кластерного альянсу є цілком позитивним», – зазначає Олександр Юрчак.
Про ці важливі напрацювання, їх вплив на розвиток підприємництва дізнаємось вже 27 лютого.
Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://t1p.de/6ub8x
Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.
***
Серія вебінарів триватиме до 15 березня 2024 року.
Аудиторія: керівники/-ниці, фахівці/-чині малих та середніх підприємств, власники/-ці сімейного бізнесу Запорізької, Сумської областей, інших регіонів України.
Зокрема, увагу буде приділено ринку і оподаткуванню сільськогосподарських земель, дорожній карті роботи з ринком електронної комерції, новим схемам маркування продукції в ЄС, засвідченню форс-мажорних обставин в умовах воєнного стану, інтелектуальній власності, лайфхакам заповнення грантових заявок, особливостям ведення кадрового обліку у воєнний час.
Найактивніші підприємства-учасники отримають ваучери на безкоштовні послуги експортного консалтингу. Зокрема, експерти торгово-промислових палат допоможуть визначити код УКТЗЕД товару, підготують маркетинговий аналіз ринків продукції, підберуть маркетплейси для реєстрації та пошуку потенційних партнерів.
Проєкт «Експертні консультації для підтримки бізнесу під час війни» впроваджується за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки уряду Польщі.