21 липня 2022 року представники запорізького бізнесу взяли участь у безкоштовному вебінарі на тему: «Особливості та протиріччя трудового законодавства в період проведення воєнних дій в Україні».
Онлайн-захід є частиною серії безкоштовних антикризових онлайн-консультацій для бізнесу, які проводяться Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Разом зі спікеркою Світланою Заболотною дізнавалися, як працювати без помилок, захищаючи права найманих працівників, особливості трудових відносин із найманими працівниками, які виїхали за межі України без розірвання трудових відносин, відпустки у період воєнного стану.
Світлана Заболотна – провідна спеціалістка в галузі кадрового обліку та діловодства, трудових правовідносин. Пані Світлана розробила авторський курс з навчання спеціалістів відділу кадрів, а також – методику проведення кадрового аудиту для підприємств усіх форм власності.
Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:
Серія вебінарів та онлайн-консультацій покликана надати підтримку діловій активності бізнесу регіону у період кризових явищ. У першу чергу – це роз’яснення останніх податкових змін, форс-мажорні обставини, трудові правовідносини в умовах війни, а також пошук нових ринків для збуту. Окремий важливий блок – допомога аграрним підприємствам в питаннях залучення коштів, пошуку партнерів та налагодження логістики.
Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/uLi1A5b
За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 050-484-11-97 або електронною поштою: oso@cci.zp.ua
Довідково
Проєкт «Збереження та відновлення експортного і виробничого потенціалу МСБ Запорізької області в умовах воєнного стану» реалізує Запорізька торгово-промислова палата в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.