Правила Інкотермс – це момент передачі ризику та розподілу витрат між продавцем та покупцем.
Про умови поставки на експорт та імпорт у військовий час, трирічну практику використання Правил Інкотермс®2020 від Міжнародної торгової палати говорили 12 вересня під час вебінару від Миколи Ларіна, керівника проєктів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерта у галузі міжнародної торгівлі, єдиного сертифікованого тренера ІСС з питань Інкотермс 20220.
Захід організовано Запорізькою і Волинською ТПП.
Зокрема, витрати сторін, про які йдеться в правилах Інкотермс, можна згрупувати у чотири основні категорії:
- Відправка, перевезення і доставка
- Здійснення митних формальностей при експорті та імпорті
- Послуги чи допомога, яка надається однією стороною іншій на умовах відповідного торговельного терміна
- Страхування
Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:
Продовження експертної консультації – вже завтра, 13 вересня.
У програмі:
Контракт міжнародної купівлі-продажу готових товарів у 2023 році. Яким він має бути?
Практика Міжнародної торгової палати. Зміни в роботі на зовнішніх ринках у зв’язку з військовим станом.
Розбір основних умов в зовнішньоекономічних контрактах. На що треба звернути увагу?
Обов’язкова реєстрація за посиланням: http://surl.li/jvpdt.
Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua.
***
Протягом двох місяців заплановано 20 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.
Запорізька і Волинська торгово-промислові палати прагнуть надати компаніям максимальний консультаційний супровід, зокрема у питаннях розвитку бізнесу та підтримки експортоорієнтованих підприємств в умовах воєнного стану.
Для довідки
Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.