Вебінар «Використання переваг та можливостей українських уповноважених експортерів». Відеозапис

Вебінар «Використання переваг та можливостей українських уповноважених експортерів». Відеозапис

Триває серія вебінарів для експортоорієнтованих компаній у межах проєкту Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» за підтримки ЄС та ПРООН.

16 травня консультаційну зустріч вже вдруге провів Сергій Свистіль, голова ради Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», голова ради з питань ЗЕД при ТПП України.

Головна тема фахової розмови – інститут уповноважених експортерів, зокрема, використання переваг та можливостей українських уповноважених експортерів в торгівлі з компаніями з ЄС та ЄАВТ в  умовах воєнного стану.

Адже уповноважений експортер – один із ключових інструментів спрощення торгівлі в рамках угоди з ЄС.

Що означає цей термін?

Уповноважений (схвалений) експортер — підприємство-експортер, юридична особа, фізична особа – підприємець, зареєстрована в Україні, за винятком митного брокера, яка здійснює постійні відправлення товарів на умовах угод і має право самостійно оформлювати декларацію незалежно від вартості товару.

Наразі в Україні досить невелика кількість компаній, що мають такий статус, через відсутність досвіду, фахівців з визначення походження товарів, побоювання відповідальності тощо.

Тим часом, статут схваленого експортера – це економія часу і грошей, більша довіра з боку партнерів, популяризація і реклама.

Детальніше – у відеозаписі вебінару за посиланням:

Продовження серії експертних консультацій для експортерів – вже завтра, 17 травня.

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/U4KRGyd

Додаткова інформація за тел. +38 050 484 11 97 або електронною поштою oso@cci.zp.ua

***

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.