Першими в ланцюгу постачання під час війни страждають виробники – від неможливості виготовити продукцію через відсутність сировини, комплектуючих та обладнання. Під час зустрічі з власницею та генеральною директоркою Apple Consulting Юлією Плієвою учасники дізналися про бізнес-логіку та інструменти, які дозволять наблизитись до максимальної надійності від постачальників та досягнути win win.
Вебінар організований Запорізькою і Сумською ТПП в рамках спільного проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Головне, що зараз необхідно усвідомити бізнесу, на думку експертки:
- Більшість ваших політик, які працювали до війни, зараз не працюють.
- Ключ до нових рішень, у тому ЯК думати.
- Не зупинятись! І стати ультра-гнучкими.
- Використовувати можливості – їх зараз багато.
Коли ж ми зробимо все, що залежить від нас, необхідно надати постачальнику «Пропозицію цінності»:
- Часті замовлення.
- Щоденні/щотижневі дані про фактичне споживання у вас.
- Запас для вас у постачальника (співфінансування)
- Премія за швидку поставку термінових позицій.
- Навчання щодо покращення операційних процесів постачальника.
Відеозапис вебінару ви можете переглянути за посиланням:
Серія вебінарів триває.
Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/xB4x7oL
Додаткова інформація за тел.: +38 050 484 11 97, e-mail: oso@cci.zp.ua
Програми вебінарів розраховані на представників мікро-, малого та середнього бізнесу Запорізької області, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.
Для довідки
«Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» реалізується Запорізькою і Сумською ТПП за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції і Швейцарії.